Cudowny sen

Posłuchaj piosenki Damona Albarna promującej płytę "Dr Dee" i dowiedz się więcej o solowym krążku wokalisty.

"Dr Dee", nowy album studyjny Damona Albarna ukaże się 7 maja 2012 nakładem Parlophone Records. To 18 utworów zainspirowanych życiem Johna Dee, matematyka, człowieka renesansu i doradcy Elżbiety I.

Opisana przez Albarna jako „dziwny sielankowy folk” muzyka na "Dr Dee" stanowi doskonałą ilustrację schyłku kolejnej epoki elżbietańskiej. Na płycie usłyszymy głos Albarna, dawne angielskie chorały i instrumenty, a także brzmienia nowoczesne, renesansowe oraz tradycyjne afrykańskie.

Album "Dr Dee" został zarejestrowany pod koniec zeszłego roku w studiu Albarna w zachodnim Londynie oraz w Salford (nagrania z orkiestrą BBC Philharmonic). Miksem albumu zajął się Valgeir Sigursson w Reykjaviku.

damonalbarnmusic Damon Albarn - Dr Dee 'The Marvelous Dream'

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Autopromocja