30 tysięcy przed sceną

Największe przeboje piosenki religijnej znów rozkołysały tłumy młodzieży w Rzeszowie. W Boże Ciało zabrzmiał tu już po raz dziesiąty koncert „Jednego Serca – Jednego Ducha”.

Koncert ten to największy w Europie koncert religijny. Pomysłodawcą koncertu jest Jan Budziaszek. Koncert od 10 lat gromadzi rzesze ludzi w Parku Sybiraków w Rzeszowie. Wczoraj zgromadziło się ich ok. 30 tys. Wszyscy zgromadzeni – na scenie i przed sceną – należeli do uczestników i wykonawców koncertu, gdyż zamysłem organizatorów jest, aby uczestnicy koncertu śpiewali wraz z artystami animującymi ze sceny najpiękniejsze pieśni i piosenki religijne. Wczoraj śpiewano ich ponad 20 przebojów a do grona wykonawców należeli m.in. Marcin Pospieszalski, Viola Brzezińska, Tamara Przybysz, Beata Bednarz, Agnieszka Cudzich, Hubert Kowalski, Lidka Pospieszalska i inni.

Koncert Jednego Serca – Jednego Ducha to spotkanie modlitewno-muzyczne, podczas którego tysiące ludzi chwaliło Boga oraz słuchało świadectw niezwykłego działania Boga w życiu ludzi.

W koncercie wzięli udział rzeszowscy biskupi, władze miasta oraz wielu gości z całej Polski i z zagranicy. Imprezę transmitowała TV Trwam. Następny koncert za rok, tradycyjnie w Boże Ciało wieczorem.

30 tysięcy przed sceną   Jacek Kotula 30 tysięcy przed sceną   Jacek Kotula 30 tysięcy przed sceną   Jacek Kotula

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama