Szwecja na wesoło

Oto wakacyjna przygoda dla całej rodziny. Bez ograniczeń wiekowych!

Szwecja na wesoło   Wydawnictwo: Bernardinum Razem z bohaterami książki odbędziemy wakacyjną wyprawę, która poprowadzi nas przez południową Szwecję na położony w samym sercu Bałtyku egzotyczny i legendarny ląd zwany Gotlandią.

Pełnym humoru perypetiom uczestników wyprawy dodaje kolorytu atrakcyjna szata graficzna książki. Dowcipne dialogi przeplatają się z ciekawymi gawędami, które przy blasku obozowego ogniska wzbogacą naszą wiedzę o Szwecji, Polsce i regionie Morza Bałtyckiego.

Na koniec ostrzeżenie dla melancholików. Istnieje poważne niebezpieczeństwo, że "Letnia Włóczęga..." wprawi Czytelnika/Czytelniczkę w urlopowy nastrój nawet w długi, deszczowy, jesienny wieczór.

To lektura, która bawi i uczy...

***

Mieliśmy dla Państwa 5 egz. niniejszej publikacji, które ufundowało Wydawnictwo Bernardinum. Nasze pytanie konkursowe było następujące: kiedy w Kościele katolickim przypada wspomnienie liturgiczne św. Brygidy Szwedzkiej? Chodziło oczywiście o 23 VII, a książki wylosowały następujące osoby:

Marzena Kiryjczuk-Bliźnik z Oświęcimia, Magdalena Brodzińska z Rzeszowa, Krystyna Koprowska z Włocławka, Danuta Ozga z Katowic oraz Rajmund Gajda – także z Katowic

Gratulujemy, nagrody prześlemy pocztą.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg