Chrześcijańskie Granie

Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce i sklep Chrześcijańskie Granie zapraszają na 2 edycję Festivalu Chrześcijańskie Granie, który odbędzie się od 9 do 11 listopada w Dobrym Miejscu.

Chrześcijańskie Granie   mat. prasowy W ramach wydarzenia zostanie przeprowadzony Mazowiecki Przegląd Piosenki Chrześcijańskiej dla młodych zespołów i scholi.

Punktem kulminacyjnym Festivalu będzie koncert galowy, na którym zostaną wręczone nagrody „Złote Krążki 2012" zespołom: Love Story, Arkadio i Strona B. W trakcie gali poznamy zespoły zakwalifikowane do konkursu Debiuty 2013.

Festival Chrześcijańskie Granie ma na celu promocje najciekawszych projektów muzycznych, jakie pojawiły się w ostatnim czasie. Na scenie Dobrego Miejsca zaprezentują się nowe zespoły, które poprzez autentyczny przekaz docierają do coraz większej grupy osób.

Pierwszym elementem programu festivalowego będzie Mazowiecki Przegląd Piosenki Chrześcijańskiej w Dobrym Miejscu w dniach 9 -10 listopada br. Na przesłuchania konkursowe zapraszamy zespoły muzyczne, chóry i schole parafialne. Najlepszym wykonawcom Jury przyzna nagrody.

Drugim elementem będzie Koncert galowy ,,Złote Krążki" 10 listopada . Podczas koncertu Chrześcijańskie Granie i Dobre Miejsce przyzna nagrody zespołom:
  • Love Story - za najlepiej sprzedająca się płytę w sklepie Chrześcijańskie Granie
  • Arkadio - pierwsze miejsce w plebiscycie Płyta roku 2011 sklepu Chrześcijańskie Granie
  • Strona B – Debiut roku 2012 (nagroda publiczności i jury koncertu)

Trzecim elementem będzie Niedziela Uwielbienia dnia 11 listopada 2012. Rozpocznie się o godz. 17:00 wprowadzeniem do projekcji filmu "Ja Jestem", po filmie świadectwo Macieja Bodasińskiego współtwórcy filmu. Następnie o 19:00 msza św. w kaplicy Dobrego Miejsca i modlitwa za polską młodzież z okazji Dnia Niepodległości, po Eucharystii Uwielbienie.

Więcej informacji na www.chrzescijanskiegranie.pl

Nowotna Love Story - Nie na darmo

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| KULTURA, MUZYKA

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama