Alicia Keys w Poznaniu

Z jedynym koncertem w Polsce wystąpi 30 czerwca na Stadionie Miejskim w Poznaniu amerykańska wokalistka Alicia Keys. Występ odbędzie się w ramach trasy koncertowej artystki "Set The World On Fire".

Informację przekazała PAP - w imieniu organizatora wydarzenia - Anna Filipiak.

"Artystka, która właśnie rozpoczęła światowe tournee, promuje piąty w swojej dyskografii album +Girl on Fire+. Trasa koncertowa rozpoczęła się w USA i Kanadzie, a w maju Alicia rozpocznie podróż po Europie. Na liście 27 koncertów, które odbędą się na starym kontynencie, znajdzie się również Poznań" - powiedziała Filipiak.

Szczegółowe informacje na temat koncertu, mają być przedstawione na konferencji prasowej, która odbędzie się pod koniec tygodnia na Stadionie Miejskim w Poznaniu.

Alicia Keys (Alicia Augello Cook) jest wokalistką R&B, soul, autorką tekstów, multiinstrumentalistką. Jest wielokrotną laureatką nagród Grammy.

Urodziła się w 1981 roku w Nowym Jorku. Pierwszą płytę "Songs In A Minor" wydała w 2001 roku. Znalazły się na niej takie hity jak "Fallin'" , "A Woman's Worth", "Troubles". Płyta rozeszła się w nakładzie 12 mln egzemplarzy.

Kolejne studyjne płyty to "The Diary of Alicia Keys", "As I Am", "The Element of Freedom" i ubiegłoroczna "Girl on Fire".

aliciakeysVEVO Alicia Keys - Troubles (Piano & I: AOL Sessions +1)

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama