Szaleństwo modlitwy

Czy modlitwy można się nauczyć?

Szaleństwo modlitwy   Wydawnictwo Esprit W jaki sposób rozmawiać z Bogiem zarazem pokornie i śmiało? Dlaczego modlitwa bywa niebezpieczna?

Matt Woodley przedstawia jedenaście dróg modlitwy, które – chociaż są zupełnie różne – mogą się uzupełniać i przez to wzbogacać nasze życie duchowe.

Część z tych sposobów modlitwy jest powszechnie znana, ale większość będzie dla nas nowością; autor udowadnia, że bywa i tak, że nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że się modlimy.

Modlitwa jako kłótnia z Bogiem, modlitwa jako długa, powolna podróż lub modlitwa jako gardłowy jęk... – każda z tych dróg prowadzi do bliskości z Bogiem.

Dzięki książce Matta Woodleya nauczymy się z nich korzystać i wybierać ten rodzaj modlitwy, który w danym momencie życia jest najbardziej odpowiedni.

***

Mieliśmy dla Państwa 3 egz. niniejszej książki, do której dołączyliśmy także książki-niespodzianki oraz gadżety - w tym koszulki - portalu Wiara.pl. Zadanie konkursowe było następujące: prosiliśmy o przesłanie nam biblijnego cytatu, w którym mowa o szaleństwie. Nagrody otrzymują:

Ewa Kalita z Żyrakowa, Hanna Dąbrowska z Poznania oraz Ewa Sęderska z miejscowości Kotuń

Gratulujemy, komplety prześlemy pocztą.

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama