2 Tm 2,3 reaktywacja!

W Niedzielę Palmową dojdzie w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach do niezwykłego koncertu. Czołowi muzycy sceny alternatywnej - Maleo, Litza, Budzy- zagrają ponownie w zespole 2 Tm 2,3. Na Bielanach wystąpią w repertuarze wielkopostnym – „dla Życia”.

Legendarny zespół 2 Tm 2,3 wznowił swoją działalność we wrześniu 2012 r. Po śmierci perkusisty Piotra „Stopy” Żyżelewicza muzykom udało się znaleźć jego następcę. Jest to Kacper Rynek z Maleo Reagge Rockers. Wykonawcy wywodzą się z różnych nurtów muzycznych: od reagge po ciężki rock, od folku po fusion i punk.

Wystąpią: Angelika Korszyńska-Górny - śpiew, Robert Friedrich (Litza) - gitara, śpiew, Dariusz Malejonek (Maleo) - gitara, śpiew, Tomasz Budzyński (Budzy) - śpiew, Robert Drężek - gitara, śpiew, Krzysztof Kmiecik (Dr Kmieta) - gitara basowa, śpiew, Beata Polak - perkusja, Kacper Rynek -
perkusja, Joszko Broda – fujarki.

Koncerty zaplanowane są o 17.00 oraz o 20.00.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Więcej nowości