Mocniejsza niż śmierć

Może właśnie ten, kto cierpiał, jest w stanie naprawdę zrozumieć siłę miłości?

"Mocniejsza niż śmierć" to książka o listach będących ostatnią deską ratunku, o historii nieprawdopodobnej, lecz niestety prawdziwej, oraz o sile zdolnej wyrwać człowieka z samego dna rozpaczy.

To powieść, którą czyta się jednym tchem, dynamiczna, barwna i zaskakująca jak życie, z którego pochodzi.

Mottem książki (kilkakrotnie wznawianej i przetłumaczonej na język niemiecki i czeski) są słowa: „Może właśnie ten, kto cierpiał, jest w stanie naprawdę zrozumieć siłę miłości? Wszystko, co w tej historii wydaje się nieprawdopodobne – wydarzyło się naprawdę, a to, co prawdopodobne – jest fikcją”.

Autorką powieści jest Lidia Czyż - nauczycielka, współorganizatorka spotkań dla kobiet (w tym corocznych Śniadań dla Kobiet w Wiśle) oraz Tygodni Ewangelizacyjnych w Dzięgielowie. Autorka licznych artykułów i opowiadań w czasopismach: "Warto", "Nasze Inspiracje" i "Zwiastun Ewangelicki", współautorka książki "Bohaterowie wiary". Żona i matka dwojga dorosłych dzieci.

***

Mieliśmy dla Państwa 3 egz. książki "Mocniejsza niż śmierć", a także jednego audiobooka (czytanego przez Macieja Cymorka). Do każdej z tych nagród dołączyliśmy także dodatkową książkę-niespodziankę oraz gadżety (m. in. koszulki) portalu Wiara.pl. Zadanie konkursowe było następujące: należało przesłać nam biblijny cytat, który - Państwa zdaniem - mógłby pomóc "wyrwać człowieka z samego dna rozpaczy".

Pakiety "książkowe" otrzymują: Katarzyna Bigaj z Komornik, Marzena Jaroszek z Wodzisławia oraz Aleksandra Siołek z Zamościa. Pakiet z audiobookiem otrzymuje Hanna Szczepańska z Chojnic

Gratulujemy, komplety prześlemy pocztą.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Więcej nowości