Warsztaty Gospel

Doskonała forma chwalenia Boga poprzez muzykę. Może w nich uczestniczyć każdy!

Warsztaty Gospel to dwa dni wytężonej pracy nad utworami muzyki gospel, które kończą się Koncertem Finałowym.

Tegoroczne warsztaty poprowadzi dwoje brytyjskich instruktorów: Ella Bridge - miała okazję śpiewać w supportach takich zespołów jak: the Spice Girls, BoyZone, Jamelia oraz Avery Sunshine; aktualnie w turné z The Hacienda i Manchester Camerata oraz Colin Williams – po raz drugi poprowadzi chór świętochłowickich warsztatów gospel, prowadził wiele warsztatów gospel w całej Europie, min.: w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Hiszpanii, pracował również dla BBC, przygotowując takie programy jak: BBC's "Songs of Praise" i BBC Radio 2's "Gospel Train".

Warsztaty to doskonała forma chwalenia Boga poprzez muzykę. Może w nich uczestniczyć każdy! Nie trzeba się martwić o znajomość języka angielskiego czy przesłuchania wstępnie. Nie są one przeprowadzane. Potrzebne jest jedynie pozytywne nastawienie i chęć przeżycia intensywnego oraz radosnego weekendu wypełnionego muzyką gospel. Organizatorzy dołożą wszelkich starań, abyście mogli wyjątkowo spędzić ten czas.

Zapisy na warsztaty już trwają! Koncert finałowy odbędzie się 20 marca o godz. 18:00 w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach. Wstęp na koncert jest wolny.

Szerszy opis wydarzeń oraz informacje o zapisach znaleźć można na stronie internetowej www.gospel-swietochlowice.pl oraz profilu facebookowym:

www.facebook.com/gospelswietochlowice

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama