Odnaleźć siebie

Przełożona na współczesne realia historia króla Salomona.

Jed King przeszedł długą drogę. Od muzyka grającego w barach i spelunkach do króla estrady. Od przekonania, że „jeśli na pierwszym miejscu będzie u mnie Bóg, wszystko się dobrze ułoży”, do twierdzenia, że Bóg „próbował zabić wszelkie przyjemności życia”.

„Piosenka” to przełożona na współczesne realia historia króla Salomona. Autor pokazuje, jak błędna decyzja jednego człowieka może zranić wielu innych ludzi, ale pozostawia też odrobinę nadziei. Każe bohaterom powieści ponosić konsekwencje swoich czynów.

Powrót jest możliwy, ale żeby odnaleźć siebie, czasem trzeba skorzystać z pomocy. To dojrzała opowieść o miłości i wybaczaniu, która nikogo nie pozostawi obojętnym.

*

Mieliśmy dla Państwa 3 egz. niniejszej publikacji. Zadanie konkursowe było następujące: należało przesłać nam Państwa ulubiony biblijny cytat, dotyczący króla Salomona. Nagrody otrzymują:

Marzena Fiodor z Wrocławia, Magdalena Okroy z Sianowa oraz ks. Łukasz Florczyk z Dobrodzienia

Gratulujemy, książki prześlemy pocztą.

***

Chris Fabry "Piosenka". Wydawnictwo Święty Wojciech, Poznań 2016 r.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.