Ksiądz też człowiek

Trzy postaci – charakterne, mocne, a przy tym wiarygodne.

Zahartowane w tym, co ludzkie. Kapłani z pasją, których widać nie tylko przy ołtarzu, ale i na boisku piłkarskim, ulicy, w maratonie, skateparku.

Szczerzy w tym, co robią. W swojej pracy przekonujący – również dla tych, którym z Kościołem nie zawsze jest po drodze.
 
Poznaj trzy barwne historie: księdza Kuby Bartczaka – hiphopowca, ojca Ezechiela Lasoty – piłkarza oraz księdza Michała Misiaka, który jest ulicznym ewangelizatorem.

*

Mieliśmy dla Państwa 3 egz. niniejszej publikacji, ufundowane przez wydawnictwo Święty Wojciech. Zadanie konkursowe było następujące: należało napisać nam, który ze świętych kapłanów jest Państwa ulubionym i króciutko uzasadnić, dlaczego akurat ten. Za wszystkie maile serdecznie dziękujemy, a nagrody otrzymują: 

Magdalena Sekóła z Nowej Słupii, Marcin Lewandowski ze Szczecina oraz Agnieszka Żurakowska z Mosiny

Gratulujemy, książki prześlemy pocztą.

 

 

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Autopromocja