Pytanie i ufanie

Nietypowa płyta New Life’m.

New Life’m to czołówka polskiej muzyki chrześcijańskiej i ta płyta to potwierdza, choć „Moje Westerplatte” to album nietypowy.

Inspiracją tekstów są słowa Jana Pawła II wygłaszane w różnych okolicznościach, często skierowane do młodzieży. Dotykają pytań, jakie stawiają sobie młodzi ludzie: o tożsamość, sens życia, miłość.

Bywa, że gorączkowo poszukujemy na nie odpowiedzi, jednak znaleźć można ją tylko w Bogu.

„Ufam Ci kiedy zasłaniasz mi oczy/ Ufam Ci kiedy zamykasz mi uszy/ Nie krzyczę gdy w sercu cisza/ Nie biegnę szybciej od czasu/ Jestem spokojna/ Czekam cierpliwie” – śpiewa Agnieszka Musiał. Ten fragment to dla mnie numer 1 na płycie.

*

New Life’m MOJE WESTERPLATTE. Bonart Management, 2016 r.

New Life'm New Life 'm - Jezus źródło miłości - official audio

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| KULTURA, MUZYKA

Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Autopromocja