Do wyboru, do koloru

Artyści patrzący na świat z nadzieją. Dzięki Bogu.

Zdumiałby się ten, kto poczęstowałby się płytą „Promienie ciszy”, sądząc, że ukoją go subtelne dźwięki ambientu, fortepianowe pasaże czy ballady rodem z Krainy Łagodności. To płyta z przekazem tak wyraźnym jak ostatnia wygrana reprezentacji Polski.

Ależ tu jest różnorodność! Od pełnego ognia uwielbienia (TGD, Gospel Life) przez hip-hop (m.in. Arkadio, Bęsiu, Muode Koty) po momentalnie wpadające w ucho kawałki (nieśpieszna StronaB i 12 K) czy drapieżne riffy Luxtorpedy. Ekstraklasa ochrzczonego hip-hopu obok rockmanów. Na jakim innym krążku znajdziemy taki spis lokatorów?

Projekt jest próbą „rozjaśniania rzeczywistości”, kompilacją artystów patrzących na świat z nadzieją. Dzięki Bogu.

*

Różni wykonawcy PROMIENIE CISZY. Wyd. Promienie Ciszy Label, 2017 r.

stronaB stronaB - Niespiesznie (Official Audio)

 

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Więcej nowości