Czasem wystarczy iskra, by rozproszyć mrok

Zapowiedź filmu "Bóg nie umarł. Światło w ciemności".

Wokół kościoła Św. Jakuba narasta coraz więcej sporów. Przeciwnikom wiary przeszkadza fakt, że świątynia stoi na terenie uniwersytetu. Gdy pewnej nocy pożar pustoszy kościół, władze uczelni postanawiają wykorzystać okazję, by usunąć parafię ze swojego terenu.

Wielebny Dave zmaga się z pogróżkami i szykanami. Mimo poparcia parafian, zaczyna rozważać przeniesienie świątyni. Prawdziwe wątpliwości w jego sercu zasieje pojawienie się jego dawno niewidzianego brata, który niespodziewanie włączy się w konflikt wokół kościoła. Gorzkie wspomnienia powrócą, otworzą się dawne rany. Bracia będą musieli zmierzyć się z trudnymi pytaniami z przeszłości... 

- W naszym społeczeństwie i kulturze mamy teraz dużo ciemności - wyjaśnia David A.R. White, który powraca do roli Dave'a i ponownie produkuje film. - Jest dużo gniewu; dużo walki. Nie można włączyć wiadomości nawet przez sekundę, żeby nie zobaczyć czegoś, co głęboko niepokoi. To jest czas w naszym społeczeństwie, kiedy wydaje się, że mamy tak wiele napięć - mamy lewicę, mamy prawicę i nikt nie może się z nikim zgodzić. Ten film to potwierdza. To film o nadziei, o miłości, o uzdrowieniu i ostatecznie o przebaczeniu...

Film "Bóg nie umarł. Światło w ciemności"  to trzeci już obraz cyklu, który dotąd obejrzało blisko 250 tysięcy polskich widzów. Przypomnijmy: pierwszy był "Bóg nie umarł" z 2014 roku, dwa lata później w naszych kinach pojawił się "Bóg nie umarł 2", a teraz czekamy na premierę trzeciej części, która w Polce będzie miała miejsce 18 maja (niecierpliwym polecamy polować na seanse przedpremierowe, ot chociażby takie jak ten).

Zwiastun filmu poniżej:

  Monolith Films BÓG NIE UMARŁ: ŚWIATŁO W CIEMNOŚCI - zwiastun PL (premiera: 18 maja 2018)

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.