Chwała MU

Dostać się do Nieba i wciągnąć tam jak najwięcej osób...

tato – to duet grający muzykę około elektroniczną tworzony przez młodych mężczyzn, którzy mają wspólny cel – dostać się do Nieba i wciągnąć tam jak najwięcej osób - między innymi poprzez przekazywanie innym efektów swojej pasji jaką od wielu lat jest muzyka.

Droga do TATY Artura i Marcina (bo tak nazywają się chłopacy) nie była oczywista. Było wiele upadków, niekoniecznie dobrych wyborów, nie najmądrzejszych muzycznie dróg. Aż wreszcie, TATO tak zawołał do serca, że usłyszeli. I teraz, to co słyszą, chcą przekazywać dalej.
A słyszą to w nietypowej formie. Muzyka grana przez chłopaków to często taneczny beat połączony z przestrzenią rodem z islandzkiego Sigur Rós i wrażliwością Bon Iver. Muzyka jest nieodzownie złączona z radosną modlitwą, wielbieniem Boga, wołaniem o Ducha Świętego, rozmową z Jezusem, całość przepełniona jest nadzieją, radością, miłością, wiosną.

Dlaczego „tato”? Bo poznajemy jak bardzo nas kocha. Nie jak surowy Ojciec, ale właśnie jak uczący życia i kochający na maksa TATO, który jak Tata z przypowieści o marnotrawnym synu wybiega naprzeciw zbuntowanego syna i z miłości, radości i tęsknoty rzuca się mu w ramiona. Czysta MIŁOŚĆ.

Dzisiaj tato prezentuje pierwszy singiel z nadchodzącej płyty. Utwór „Chwała MU” to prośba do TATY, aby otworzył nasze oczy, serca, rozum, na przyjmowanie Jego MIŁOŚCI, tak, abyśmy mogli oddawać MU chwałę, poprzez życie przepełnione miłością, pasją, nadzieją, wiosną, wiarą, siłą, Niebem.

Klip do utworu wykonała niezwykle zdolna Natalia Kranz.

TATO muzyka tato - Chwała MU

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| KULTURA, MUZYKA

Reklama

Reklama