Media bez reklam

Z mediów znikły reklamy, zauważa "Gazeta Wyborcza". To dotkliwe zwłaszcza dla mediów elektronicznych, które - w odróżnieniu od gazet - nie mogą zrekompensować części utraconych przychodów np. sprzedażą nekrologów.

A reklamodawcy nie spieszą się do powrotu. Nadawcy przyznają, że wielu klientów wycofało zlecenia na czas żałoby narodowej. Większość agencji reklamowych i domów mediowych zaleca swoim klientom wstrzymanie reklam do końca tego tygodnia.

"GW" podaje, że o ile polskie media rezygnują z reklam dobrowolnie, o tyle rosyjskim spółkom nakazuje to ustawa medialna i dlatego 12 kwietnia w Rosji nie nadawano reklam.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.