Folkowa trampolina

To królowie folkowego odcienia rocka. A właściwie król jest jeden – Marcus Mumford i jego „synowie”, czyli muzykujący kompani.

Dawno już zdobyli patent na to, jak ze skromnego, akustycznego instrumentarium uczynić trampolinę dla roztańczonej publiczności.

Na czwartym albumie tworzą miksturę z najlepszych dotychczasowych pomysłów. Budują napięcie (to znak rozpoznawczy kwartetu M&S), przechodząc od spokojnej, prostej w środkach zwrotki, do niemal orkiestrowego refrenu.

Mocny, nie do podrobienia głos lidera wspina się wysoko, to znów schodzi w dół. A ostatnim dopływem „Delty” jest bogata elektronika.

Independent Folks Mumford & Sons - Delta [Official Audio]
«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.