Laureaci konkursów książkowych

Mieliśmy dla Państwa dwa konkursy, w których do wygrania były „Kobiety Nowego Testamentu” oraz przewodnik „Od socrealizmu do postmodernizmu”.

Pierwszą z wymienionych publikacji ufundowało dla Państwa wydawnictwo Vocatio. Spośród osób, które wiedziały, że św. Lidię nazywamy pierwszą chrześcijanka Europy, wylosowaliśmy Elizę Iwanejko z Lublina, Małgorzatę Markowską z Siedlec oraz Katarzynę Byczkiewicz z Konstantynowa Łódzkiego.

Przewodnik po Tychach otrzymują natomiast: Andrzej Jaszowski z Białej Podlaskiej, Stefania Pęczek z Kraśnika oraz Anna Wilczyńska z Krakowa.

Gratulujemy książki prześlemy pocztą.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Więcej nowości