Chrystus leczy radością

Salvatore Martinez proponuje: - Otwórz się na uzdrawiające działanie modlitwy. Poznaj chrystoterapię radości!

Chrystus leczy radością   Wydawca: Esprit Pragnienie szczęścia złożone w sercu każdego człowieka jest niezmienne. Od początku świata wielka radość Stwórcy ogarnia stworzenia jak wezbrana rzeka, jak powódź, która niczego nie oszczędza i wszystko zalewa. Kto spotkał Jezusa we własnym życiu, ten nie przestaje głosić: moją radością jest Chrystus.

W czasach spragnionych radości, kiedy dzień w dzień zwracamy się do przyrody w poszukiwaniu wszelkiej możliwej terapii dla cierpiącego człowieka (niech wystarczy tu kilka przykładów: hydroterapia, krystaloterapia, aromaterapia itd.), dlaczego nie wskazać światu chrystoterapii radości – drogi uzdrowienia, która pochodzi od Boga, i która nieporównanie przewyższa wszelkie pochodzące od ludzi praktyki.

***

Wydawnictwo Esprit ufundowało dla naszych czytelników 3 egz. niniejszej publikacji. Nasze zadanie konkursowe było następujące: prosiliśmy o przesłanie nam biblijnego cytatu, w którym mowa jest o radości. Spośród osób, które zdecydowały się wziąć udział w zabawie, wylosowaliśmy następujących internautów:
 
Artura Laskowskiego z Polkowic, Mariusza Przetaka z Rybnika oraz Michała Gomułkę z Zamościa

Gratulujemy, książki prześlemy pocztą i jednocześnie informujemy, że odtąd informacje o konkursach i ich zwycięzcach znajdować się będą w dolnym okienku PATRONATY I KONKURSY na głównej stronie portalu Wiara.pl.

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama