Ikona elektropopu

Uwaga na "The Singles" - kolekcję utworów stanowiących podsumowanie dotychczasowych osiągnięć grupy Goldfrapp.

emimusic Goldfrapp - Utopia

"The Singles" to wybór z pięciu cenionych przez krytyków albumów wzbogacony o dwie zupełnie nowe piosenki stworzone specjalnie na tę płytę:  ‘Yellow Halo’ – powoli budująca napięcie synth-popowa perełka oraz introspektywna, przejmująca new wave’owa ballada ‘Melancholy Sky’.

The Singles to pierwsza kompilacja wydana przez zespół. Płyta prezentuje pełne spektrum twórczości Goldfrapp, od filmowo klimatycznej elektroniki nominowanego do Mercury debiutu "Felt Mountain", przez electro-glamowe  "Black Cherry", nominowany do Grammy taneczny pop "Supernature" (pół miliona sprzedanych egzemplarzy), electro-folk na "Seventh Tree", czy zeszłoroczne, euforyczne, retro-futurystyczne "Head First" (top 10 płytowych bestsellerów).


 

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.