Nowości dla najmłodszych

Niesłychane opowieści o świętym, krasnalach i tajemniczym sprzedawcy czasu.

Nowości wydawnictwa WAM   WAM Nowości wydawnictwa WAM
"Opowieść niebywała o dwóch najprawdziwszych krasnalach", "Lilie świętego Józefa" oraz "Sprzedawca czasu"

Nakładem wydawnictwa WAM ukazały się ostatnio trzy sympatyczne książeczki dla najmłodszych czytelników.

Pierwsza z nich to "Opowieść niebywała o dwóch najprawdziwszych krasnalach" Ewy Skarżyńskiej. Tytułowi bohaterowie usłyszały pewnego razu, że czeka je wspaniała podróż! "Spotkacie kogoś, komu na imię Bajkosław Piegowaty. To on oceni, czy dorośliście już na tyle, by móc paradować - jak inne krasnoludki - w czerwonych, pomponiastych czapeczkach" - czytamy w tekście.

W tę niezwykłą podróż krasnale zapraszają wszystkich Czytelników, którzy zechcą na stronach tej książki śledzić ich liczne przygody.

Druga - "Lilie świętego Józefa" - to kierowana do najmłodszych i ciekawie opowiedziana historia życia świętego Józefa, opiekuna Pana Jezusa oraz opiekuna wszystkich, którzy się do niego zwracają w modlitwie. Jej autorką także jest Ewa Skarżyńska.

Ostatnia - "Sprzedawca czasu" - to wspaniała, zimowa baśń o dziecięcej mądrości, dobroci i przyjaźni, autorstwa Elżbiety Wojnarowskiej.

Bieszczadzkie lasy kryją w sobie wiele tajemnic. Mieszka tam ponoć Człowiek Śniegu, Człowiek Niedźwiedź i Sprzedawca Czasu. Ten ostatni może uratować braciszka Kai. By jednak do niego dotrzeć, dziewczynka musi pokonać wiele przeszkód. Jej dobre serce pomaga przezwyciężyć wszystkie trudności.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama