Jesienny gospel

Kochasz śpiewać? Czy wiesz jaka muzyka daje wiele radości? A może marzysz o zaśpiewaniu na jednej scenie z Mietkiem Szcześniakiem i Anną Gadt?

Zapraszamy na drugą edycję imprezy promującej muzykę gospel, na którą złożą się warsztaty gospel oraz koncert finałowy na scenie Gliwickiego Teatru Muzycznego.

Warsztaty to nie tylko niezwykłe wydarzenie muzyczne, ale także doskonała okazja do tego, aby osobiście przekonać się i doświadczyć, czym jest moc muzyki gospel. Muzyka ta ze względu na swoje przesłanie, radość i entuzjazm skupia wokół siebie wszystkich miłośników śpiewania, bez względu na narodowość, wiek, płeć czy wyznanie.

Wartości chrześcijańskie oraz energia, jaka towarzyszy warsztatom i koncertowi finałowemu sprawia, że muzyka gospel łączy ludzi. W ciągu dwóch dni intensywnych prób uczestnicy warsztatów pod okiem profesjonalnych muzyków stworzą chór, który wystąpi podczas koncertu finałowego u boku zaproszonych solistów. Sam koncert będzie dedykowany pamięci zmarłego w lutym gliwiczanina, śp. Norberta Blachy – muzyka, kompozytora i aranżera oraz wielkiego propagatora muzyki chrześcijańskiej, w szczególności nurtu gospel.

Wystąpią na nim: Mietek Szcześniak, Anna Gadt, Adam Rymarz, Gabriela Gąsior, Marta Florek, Wojciech Myrczek, Bartosz Jaśkowski, Kasia „Puma” Piasecka, oraz wybitni instrumentaliści.

Organizatorami Gliwickiej Jesieni Gospel są Stowarzyszenie G-ART oraz Gliwicki Teatr Muzyczny.

Termin warsztatów: 27-28 października 2012

Koncert Finałowy: 28 października 2012 godz. 18.00

Szczegółowe informacje dostępne na stronie www.warsztaty.sgart.pl

marija97fly Why Should I Care - Anna Gadt

 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| KULTURA, MUZYKA

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama