Słynny bard znów zagra w Polsce

Można już kupować bilety na łódzki koncert Leonarda Cohena.

Któż z nas nie zna takich utworów, jak „Hallelujah”, „Dance me to the end of love”, „I’m your man” czy „In my secret life”? Już wkrótce będziemy mogli ich posłuchać na żywo, bo Leonard Cohen znowu zawita do Polski.

Słynny kanadyjski poeta, pisarz i trubadur ma w naszym kraju wielu fanów. Jego twórczość stała się nam bliższa m.in. dzięki tłumaczeniom Macieja Zembatego i Macieja Karpińskiego. Ostatnia pozycja w dyskografii Cohena – album „Old ideas”, który ukazał się ubiegłym roku – dotarła do 1. miejsca sprzedaży listy OLiS, w kilka tygodni pokrywając się platyną.

Koncert odbędzie się 19 lipca o godz. 20.00 w Atlas Arenie.


LeonardCohenVEVO Leonard Cohen - Hallelujah

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.