Albo i nie

To nie jest zwykły zespół. Rzadko spóźnia się na próby. Lubi popijać herbatę malinową z kilkoma łyżeczkami cukru w trakcie pracy, modli się przed próbą i wcale nie po to, by się nie pozabijać.

Twierdzi, że gra muzykę, ale nie jest w stanie powiedzieć jaką. Na koncertach nie skacze, ale dużo się śmieje. I choć na ogół poukładany, czasem bywa niegrzeczny. Chłopcy tak mają…

Zespół Albo i nie powstał w 2011 roku. Na początku następnego roku rozpoczął działalność koncertową. W 2012 roku zagrał 30 koncertów, zyskując coraz szersze uznanie i za swoją twórczość uzyskując nagrody na kilku ogólnopolskich festiwalach, w tym: I miejsce na Festiwalu Piosenki Artystów Wrażliwych w Chorzowie, I miejsce na festiwalu Złote Tłoki w Katowicach, I miejsce na festiwalu „Słuchaj i patrz” w Krakowie.

W 2013 roku wydał pierwszą płytę zatytułowaną „Tak” i to właśnie 5 egz. tego albumu mieliśmy dla Państwa w naszym konkursie. Do każdej płyty dołączyliśmy także gadżety – w tym koszulki – portalu Wiara.pl. Zadanie konkursowe było następujące: prosiliśmy o podanie tytułów trzech piosenek, które znalazły się na debiutanckiej płycie grupy Albo i nie. Nagrody otrzymują:

Sylwester Włodarczyk z Bydgoszczy, Ela Smyk z Wrocławia, Alicja Nowak z Kędzierzyna-Koźla, Katarzyna Kilińska z Legionowa oraz Marzena Fiodor z Wrocławia

Gratulujemy, komplety prześlemy pocztą.

«« | « | 1 | » | »»
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Więcej nowości