Wielka księga ciast

Nic nie zastąpi smaku i aromatu domowych wypieków, ale jak upiec doskonałe ciasto i sprawić, by pieczenie stało się prawdziwą przyjemnością?

Wielka księga ciast   Wydawnictwo WAM Skorzystaj z doświadczenia i słynnych przepisów Siostry Anastazji, które pokochały miliony Polaków. Ciasta wykonane według jej receptur smakują wyśmienicie, wspaniale się prezentują, a co najważniejsze zawsze się udają!

Przekonaj się o tym! Bez trudu upieczesz delikatnego Puchatka czy puszystą Kokosową śnieżynkę. Zachwycisz swoich domowników i gości tortem wiśniowym, Marysieńką lub fantazyjnymi ciasteczkami.

"Wielka księga ciast Siostry Anastazji" to ponad 400 sprawdzonych przepisów na ciasta, torty i ciasteczka. Codzienne i wykwintne, łatwe w wykonaniu i wymagające wprawniejszej ręki. Wszystkie łączy jedno - doskonały smak!

Wielka księga ciast Siostry Anastazji to przepisy dla każdego i na każdą okazję. Warto je mieć pod ręką!

***

Mieliśmy dla Państwa 5 egz. "Wielkiej księgi ciast Siostry Anastazji". Zadanie konkursowe było następujące: prosiliśmy o przesłanie nam przepisu na Państwa ulubione ciasto. Nagrody otrzymują:

Monika Grzywna z Wrocławia, Ignacy Nowogrodzki z Lublina, Urszula Wolszon z Bolszewa, Anna Górska z Solca nad Wisłą oraz Krystyna Kaczmarczyk z Londynu

Gratulujemy, książki prześlemy pocztą.

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama