Tylko ty i ja

Wygraj najnowszą płytę zespołu New Life'm.

Modlitwa, wspólnota, radość - te trzy słowa oddają charakter płyty „Tylko Ty i ja”.  Znajdują się na niej żywe, pełne energii piosenki, które  są wyrazem modlitwy zespołu.

Joachim Mencel - jeden z producentów muzycznych albumu - dodaje: „..Nowe piosenki New Life’m to bardziej gitarowe brzmienie, proste dźwięki, jednogłosowy chór symbolizujący śpiewający lud Boży i wspaniały głos Agnieszki Musiał. „Wszystko na chwałę Boga” - mówi Marcin Pospieszalski - współproducent muzyczny krążka „Tylko Ty i ja”.

Na krążku znajdzie się 15 piosenek autorstwa członków zespołu oraz dwóch wyjątkowych dla New Life’m osób: Beaty Mencel i Lidii Pospieszalskiej. Teksty utworów w wielu momentach to wprost modlitwy do Boga. Jak mówi gitarzysta zespołu - Robert Cudzich: „Główną intencją tworzenia piosenek na płytę „Tylko Ty i ja” była ich przekładalność na jak najszerzej rozumianą modlitwę. Płyta może stanowić tło do modlitwy, jak również poprzez swoja prostotę może być wykorzystana do nauki nowych piosenek na spotkania modlitewne czy w niektórych przypadkach na oprawę liturgiczną.”

***

Mieliśmy dla Państwa 5 egz. niniejszego albumu. Pytanie konkursowe było następujące: w którym roku powstała grupa New Life'm? Chodziło o rok 1992, a nagrody otrzymują:

Maciej Podlaski z Chocenia, Edyta Iwan z Szynwałdu, Dariusz Uchnast z Katowic, Kazimiera Wojcik z Biłgoraja oraz Patrick Kaczmarczyk z Londynu

Gratulujemy, płyty prześlemy pocztą.

 

 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| KULTURA, MUZYKA

Komentowanie dostępne jest tylko dla .