Franciszkańskie Spotkanie Młodych

Tegoroczna edycja FSM będzie przebiegała pod hasłem: Projekt Mesjasz „Tabor”.

Gdzie: Kalwaria Pacławska

Kiedy: 21-27 lipca

Strona www: www.ProjektMesjasz.pl

Organizatorzy - krakowska Prowincja Franciszkanów i sanktuarium w Kalwarii Pacławskiej - zapewniają, że uczestników czeka tydzień pełen wrażeń. Wśród zaproszonych gości, którzy  podzielą się swoimi doświadczeniami i świadectwami, są w tym roku m. in: bp Grzegorz Ryś, ks. Jacek „Wiosna” Stryczek, Przemysław Babiarz, dziennikarz TVN Marek Nowicki, inspektor Policji Mariusz Sokołowski, redaktor Tomasz Zubilewicz i nowy biskup przemyski Stanisław Jamrozek.

Stałymi punktami każdego dnia są Eucharystia, nabożeństwo oraz konferencje prowadzone przez gości. Jest też czas przeznaczony na pracę w grupach. To pora, kiedy każdy może podzielić się z innymi swoimi odczuciami, przemyśleniami, czy zadać nurtujące go pytania. Co wieczór jest koncert muzyki chrześcijańskiej. W tym roku wysąpią: Maleo Reggae Rockers, Teatr A, mim Ireneusz Krosny, Dusza we Mgle, Love Story i franciszkańskie Fioretti.

W kaplicy św. Rafała będzie trwała 24-godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.