Paul McCartney i Ringo Starr wystąpią razem

Dwóch żyjących członków legendarnego zespołu The Beatles, Paul McCartney i Ringo Starr, wystąpią 26 stycznia w przeddzień gali wręczenia nagród Grammy - poinformowali organizatorzy.

Obaj artyści otrzymają podczas gali honorowe nagrody za całokształt dorobku zespołu.

Nie wiadomo jeszcze jakie utwory Paul McCartney i Ringo Starr wykonają podczas koncertu, który odbędzie się w sali Staples Center w Los Angeles. Koncert poprzedzi galę wręczenia nagród Grammy, która odbędzie się 27 stycznia.

Właśnie tego dnia upłynie 50 lat od czasu pierwszego pojawienia się zespołu The Beatles w telewizji amerykańskiej. Z tej okazji czołowe amerykańskie gwiazdy estrady wykonają podczas gali najsłynniejsze utwory grupy.

Poza koncertem rocznicowym Paul McCartney ubiega się o nagrodę Grammy w głównym konkursie w kategoriach najlepszej piosenki rockowej z utworem "Cut Me Some Slack" oraz najlepszej muzyki do filmu za ścieżkę dźwiękową do filmu "Live Kisses".

W odróżnieniu od McCartney'a, który występował już przy okazji wręczania nagród Grammy, Ringo Starr wystąpi tam po raz pierwszy.

Soren Hansen Paul McCartney, Diana Krall - We Three (My Echo, My Shadow and Me) 2012 Live rec.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.