KONKURS: Stamtąd wszystko widzi się lepiej

Polski Kościół w oczach misjonarza Boliwii.

KONKURS: Stamtąd wszystko widzi się lepiej   Wydawnictwo WAM Ta książka jest jak rekolekcje. Ujmuje czytelnika za rękę i prowadzi w ślad za franciszkaninem przez Boliwię do Boga.

To przewodnik po ludzkim życiu, po codziennym naszym ziemskim pielgrzymowaniu. To nie są wspomnienia z folklorystycznej podróży po Boliwii, choć nie brak tu egzotyki i ciekawych obserwacji na temat duszpasterstwa w dżungli. Raczej zobaczysz jak taki dystans przeobraził widzenie rodzimego polskiego Kościoła.

Znany duszpasterz i publicysta Kasper Mariusz Kaproń OFM pozwala pouczyć się w dalekim kraju o tym, co nieustannie frapuje go w domu, u siebie, u nas, i daje temu wyraz w tekstach wysyłanych do przyjaciół w kraju. Powstał w ten sposób niezwykły zapis wewnętrznej przemiany pod wpływem misyjnego trudu.

***

Mieliśmy dla Państwa 3 egz. niniejszej publikacji. Tym razem pytaliśmy o Matkę Boską z Copacabany, czyli o patronkę Boliwii. Nagrody otrzymują:

Teresa Zdanowicz z Warszawy, Lidia Zdanowicz-Jasińska z Warszawy oraz Tomasz Brzozowski z Wrocławia

Gratulujemy, książki prześlemy pocztą.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.