A mury runą

Opowieść o Bogu, który wkracza do akcji w najbardziej niespodziewanym momencie.

To opowieść o Jozuem, ale nie o Jozuem. O Jerychu, ale nie o Jerychu. O tobie. O sytuacji, gdy stoisz przed zapieczętowanym, zamkniętym na cztery spusty (przepraszam: siedem spustów) gigantycznym miastem i za Chiny nie wiesz, jak je zdobyć. Co gorsza, ten obwarowany potrójnym sznurem murów gród ma koszmarną reputację i zwany jest Miastem Księżyca (to rdzeń słowa Jerycho).

Rozchwytywany rekolekcjonista, który ma szczelnie zapełniony kalendarz i na każdym kroku sypie jak z rękawa biblijnymi opowieściami, przyznaje bez bicia: „Kochani, odwołałem poprzednie spotkanie bo… nie miałem nic do powiedzenia”.

Jak dosadnie brzmi tytuł "Jestem nikim"! Solidna dawka rekolekcji, sporo humoru, autoironii, ale przede wszystkim ostre jak miecz obosieczny słowo.

To opowieść o Bogu, który wkracza do akcji w najbardziej niespodziewanym momencie z najbardziej zaskakującymi pomysłami.

*

Adam Szustak OP "Jestem nikim". RTCK, 3 CD, 2015 r.

RTCK TV Adam Szustak OP: JESTEM NIKIM

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.