Wielkanoc z s. Anastazją

Zajączek wielkanocny, baranek, baby drożdżowe, baby ucierane, przekładane mazurki i...

Wydawnictwo WAM   Wydawnictwo WAM Na wielkanocnym stole oprócz tradycyjnej święconki i wszechobecnych jaj w każdej postaci, nie może zabraknąć żurku, białej kiełbasy, placanki, ćwikły z chrzanem, pasztetów czy pieczonych mięs.

Zajączek wielkanocny, baranek, baby drożdżowe, baby ucierane, przekładane mazurki i wiele innych słodkości sprawią, że Święta Wielkiej Nocy będą nie tylko wyjątkowo smaczne, ale i pełne radosnego ucztowania, na które zaprasza Siostra Anastazja wszystkich swoich Czytelników!

Książki s. Anastazji ze Zgromadzenia Córek Bożej Miłości sprzedały się już niemal 3 000 000 sprzedanych książek!

*

Mieliśmy dla Państwa 3 egz. niniejszej publikacji. Zadanie konkursowe było następujące: należało przesłać nam przepis na Państwa ulubioną wielkanocna potrawę. Nagrody otrzymują:

Katarzyna Guza z Zabrza, Agata Krzyżowska-Skiba ze Skoczowa oraz Agnieszka Sójka z Łukowa

Gratulujemy, książki prześlemy pocztą.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.