Indiana Jones powraca - będzie piąta część

W roli głównej po raz kolejny wystąpi Harrison Ford.

Kolejna część przygód archeologa, którego nieodłącznymi atrybutami są kapelusz i bicz wejdzie na ekrany kin latem 2019 r. Steven Spielberg zdecydował się nakręcić piąty film z kultowej serii i zapewnił, że w głównej roli z cała pewnością zagra Harrison Ford:

- Choć Batmanów i Spidermanów było wielu, jest tylko jeden Indiana Jones i nie wyobrażam sobie żadnego, innego aktora w tej roli - zaznaczył reżyser.

Wytwórnia Disneya ściśle ukrywa informacje o fabule filmu, nie jest też znany tytuł. Mimo to wiadomość o nowych przygodach Indiego została entuzjastycznie przyjęta przez fanów Forda.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Autopromocja