Słabości nie są przeznaczeniem

Czyli o tym, jak najmniej płakać...

Małe dziewczynki marzą, żeby być królewnami, a potem się okazuje, że świat nie jest bajką i zaczynają płakać. O tym, jak najmniej płakać, pisze Stasi Eldredgew w „Stając się sobą”.

Zaczyna od zwierzeń o 45-kilogramowej nadwadze, która napełniała ją niechęcią do swojego ciała. Na kolejnych stronach opisuje doświadczenia swoje i innych kobiet, próbując znaleźć odpowiedź, jak zmieniać się na lepsze.

„Sam fakt, że próbujemy przemiany, oznacza, że jest nam ona pisana. Niezadowolenie z własnych słabości świadczy o tym, że uleganie im nie jest naszym przeznaczeniem” – uważa.

Podpowiada, że autentyczna przemiana dokonuje się sercu poprzez powierzenie się Jezusowi.

*

Stasi Eldredge "Stając się sobą. Odkrywanie Bożych marzeń w twoim sercu". Wyd. Aetos Media, 2016 r.

***

Mieliśmy dla Państwa 3 egz. niniejszej publikacji. Książki otrzymują:

Agnieszka Jaskólska z Górzna, Dorota Szczęsna z Kędzierzyna-Koźla oraz Monika Grzywna z Wrocław

Gratulujemy, nagrody prześlemy pocztą.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Więcej nowości