Szykuje się świetne widowisko

W Łapszach Niżnych, w ramach wydarzenia „Wielkie Spiskie Granie”, w niedziele 23 lipca o godzinie 18.30, wystąpi dobrze znany na Podhalu zespół Megitza Trio.

Oryginalne trio z Zakopanego i Chicago, łączy etno brzmienie ze szczerym przekazem. Artyści wspólnie wydali dwa albumy studyjne, najnowszy to "Happy Metal", który pochodzi z 2016 roku. Do formacji należy charyzmatyczna góralka Małgorzata „Megitza” Babiarz (kontrabas, wokal), rodowity zakopiańczyk Stasiu Rzadkosz (akordeon, wokal) oraz urodzony w USA, od prawie roku mieszkający w Polsce, „rasta-góral” – Marcin Leśniak (gitara, wokal).

„Wielkie Spiskie Granie” to dwudniowa impreza, która swój początek miała już 10 lat temu. Wydarzenie jest jedną z najlepszych imprez letnich w regionie. Każda edycja gości na scenie znane gwiazdy polskiej sceny muzycznej. W tym roku, zespół Megitza Trio wystąpi obok takiej sławy, jak De Mono.

- To wielki zaszczyt, że możemy być częścią „Wielkiego Spiskiego Grania” – mówi Gosia „Megitza” Babiarz.

Zdecydowanie nadchodząca niedziela w Łapszach Niżnych, zapowiada się ciekawie i przebojowo. A poniżej Megitza Trio - trochę dla ochłody :)

Kaprol Music Megitza Trio Kolędowo - Góralska Pastorałka (live)

 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| KULTURA, MUZYKA

Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.