Jezus ratownik

Słyszymy często, że Bóg pisze prosto po krzywych liniach życia. Wiele świadectw nawrócenia ukazuje rzeczywistość prawdziwego zmartwychwstania, przejścia z piekła życia w grzechu do doświadczenia Bożej miłości.

Kiedy ogrom łaski spotyka się z otwartością serca, nie ma żadnych przeszkód, rodzi się zupełnie nowy człowiek. Tak było właśnie w życiu Krzysztofa Demczuka. W książce „Skandal Bożej miłości” opowiada o tym, jak Jezus wyciąg- nął go z uzależnienia od narkotyków, przeprowadził przez proces uzdrowienia i doprowadził do miejsca, w którym autor jest dziś. Demczuk jest mężem i ojcem, cenionym mówcą, liderem wspólnoty Metanoia i psychoterapeutą. Od 20 lat nieprzerwanie służy Bogu, pomaga w rozwoju innym i głosi słowo Boże. Jego nauczanie pełne jest ognia, gorliwości i troski o Kościół.

Misją, której podjął się Demczuk, jest przekazywanie Dobrej Nowiny w sposób prosty i zrozumiały. Książka porusza wiele wątków życia chrześcijańskiego. Autor wyjaśnia różne wątpliwości związane z charyzmatami, służbą świeckich w Kościele, ekumenizmem czy modlitwą o uzdrowienie. Sam mówi, że jego nawrócenie to ogromna Boża łaska, a nawet skandal Bożej miłości. Pisze: „To, co zrobiłem, Jezus wziął na siebie. Czy to było sprawiedliwe? Na tym polega łaska. Wtedy dotarło do mnie, że On mi przebaczył”. Historia Krzysztofa Demczuka pokazuje, że nigdy nie jest za późno, aby zwrócić się ku Bogu, a On wysłuchuje każdej prośby.

Rafał Cempel

Krzysztof Demczuk "Skandal Bożej miłości" eSPe Kraków 2017 ss. 168   Krzysztof Demczuk "Skandal Bożej miłości" eSPe Kraków 2017 ss. 168

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| KSIĄŻKI

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama