Uwielbieniowy LET HIM RUN

To właśnie ten zespół zaprezentuje się i zmierzy o miano Debiutu 2018.

Wykonawcę wybrał do konkursu zarząd fundacji “Chrześcijańskie Granie”. ” - LET HIM RUN jest jednym z najciekawszych debiutanckich zespołów na scenie muzyki chrześcijańskiej. Wybór dla nas był formalnością. Mam nadzieję, że takich zespołów będzie więcej” – mówi Michał Guzek z fundacji “Chrześcijańskie Granie”.

LET HIM RUN to polski zespół grający muzykę chrześcijańską z gatunku „praise&worship”. Został założony w 2017 roku przez Marcina Pawełka,Rafała Hilbrychta i Dominika Cendrzaka.

13 października 2017 roku zespół wydał swój premierowy singiel pt. „Czekam”, który zdobył pierwsze miejsce w dwóch listach przebojów: w 310 notowaniu „Listy z mocą” i 167 notowaniu „Złotej dziesiątki Radia Warszawa”.

Na początku 2018 roku do składu dołączyli: Natalia Sołtysek i Mieszko Krzyś. Drugi singiel zespołu pt. „W imię Twoje” ukazał się 23 marca 2018 roku i również zdobył pierwsze miejsce w 335 notowaniu “Listy z mocą”.

Kolejnym krokiem będzie nagranie pierwszego albumu.

LET HIM RUN LET HIM RUN • Czekam

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| KULTURA, MUZYKA

Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.