Sharon Stone nie zagra w sztuce o Chopinie

Sharon Stone zrezygnowała z zagrania George Sand w sztuce o jej związku z Fryderykiem Chopinem, w której w sierpniu miała wystąpić na festiwalu w Cortonie w Toskanii u boku Jeremy'ego Ironsa - poinformowali organizatorzy na miesiąc przed premierą.

Amerykańską gwiazdę zastąpi znana irlandzka aktorka, żona Ironsa - Sinead Cusack.

Widowisko słowno-taneczno-muzyczne "Nokturn: uwiedzenie, dym i muzyka - Love story Fryderyka Chopina i George Sand" zostanie wystawione 5 sierpnia na prestiżowym Tuscan Sun Festival, wielkim przeglądzie muzyki i teatru.

W wydanym komunikacie organizatorzy imprezy w Cortonie wyjaśnili, że Sharon Stone "z powodu nagłych i niemożliwych do przełożenia zobowiązań, związanych z przyspieszeniem zdjęć do filmu, jest zmuszona odwołać swój przyjazd".

Sinead Cusack i Jeremy Irons przedstawią burzliwą historię ponad 10 lat miłości Fryderyka Chopina i George Sand czytając na scenie ich listy. Obok pary aktorów wystąpią znani tancerze oraz wirtuozi, między innymi znakomita rosyjska wiolonczelistka Nina Kotova i brytyjska pianistka Lucy Parham, która przygotowała cały spektakl zarówno od strony literackiej, jak i muzycznej.

Dla małżeństwa irlandzkich aktorów będzie to powrót do Toskanii. W 1996 roku zagrali razem w nakręconym w pobliżu Sieny filmie "Ukryte pragnienia" w reżyserii Bernardo Bertolucciego.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Autopromocja