S. Aniela gotuje u salwatorianów. Jej kuchnia jest znana wśród księży, zakonników i rekolekcjonistów.
Niecodzienna książka kucharska. Wspaniale wydana w twardej oprawie i bogato ilustrowana kolorowymi zdjęciami. Ponad 100 przepisów na różne okazje: Wielki Post, Wielkanoc, Boże Narodzenie, imieniny czy urodziny. Doskonałe przepisy dla każdego. Są tu przepisy na potrawy proste i szybkie, a także wykwintne i oryginalne.
S. Aniela od lat gotuje w seminarium salwatorianów. Jej słynna kuchnia jest znana wśród księży, zakonników, rekolekcjonistów i czytelników magazynu katolickiego SALWATOR nie tylko dla tego, że potrawy są niezwykle smaczne, ale również dlatego, że s. Aniela obdarzona jest ogromnym urokiem i z wielkim entuzjazmem zajmuje się gotowaniem.
Książka może być doskonałym prezentem pod choinkę czy na urodziny. Ucieszy się z niej każdy, kto lubi smaczne jedzenie.
***
Mieliśmy dla Państwa 3 egz. niniejszej publikacji. Spośród osób, które przesłały nam przepisy na ulubione potrawy, wylosowaliśmy następujące:
Danuta Szelejewska z Katowic, Agnieszka Banaszkiewicz z Rybnika oraz Czesława Śmiech z miejscowości Skąpe
Gratulujemy, książki prześlemy pocztą
aktualna ocena | 5,0 |
głosujących | 3 |
Ocena |
bardzo słabe
|
słabe
|
średnie
|
dobre
|
super
Choć raczej należałoby napisać Jedermann – ze względu na pruską/niemiecką przeszłość regionu.
To już V edycja. Odbędzie się w Wiśle od 30 maja do 1 czerwca.
Liczba tych, którzy zarobili ponad 500 tys. zł, podwoiła się od 2021 r.
W programie m.in. nowe filmy Astera, Johansson i Łoźnicy. Nie zabraknie też polskich akcentów.