Uwaga! Jedzie tramwaj

Ukazała się reedycja krążka grupy Lenny Valentino. „Uwaga! Jedzie tramwaj” z 2002 roku to jedna z najważniejszych polskich płyt - nie tylko XXI wieku.

Połączone siły muzyków Myslovitz, Ścianki i Negatywu spowodowały, że z pobocznego projektu artystycznego narodził się krążek kultowy.

Jak przypomina portal Onet.pl, krytyk Grzegorz Brzozowicz w recenzji albumu „napisał, że to jedna z najwybitniejszych płyt, jakie stworzył polski rock, Artura Rojka nazwał polskim Thomem Yorkiem i uznał, że "Uwaga! Jedzie tramwaj" na głowę bije "Kid A" i "OK Computer' Radiohead".

Reedycja "Uwaga! Jedzie tramwaj" wydana została na CD oraz na winylu. Wersja kompaktowa wzbogacona została o dodatkowe utwory.

creeplk lenny valentino chłopiec z plasteliny

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.