Antynarkotykowy spektakl więźniarek

W ramach rekolekcji rzeszowskiego Duszpasterstwa Akademickiego Rotunda, więźniarki z Zakładu karnego w Lublińcu przedstawiły jeden ze swoich spektakli o profilaktyce antynarkotykowej. Jego autorką jest skazana, która napisała scenariusz na podstawie własnych doświadczeń życia w nałogu.

Spektakl "Walc dla spóźnionych" pokazuje, że nigdy nie jest za późno aby rozpocząć nowy, godny etap życia - mówi Monika, autorka scenariusza. "Oczyszczając się na scenie z negatywnych przeżyć uświadamiamy wszystkim do czego prowadzą zgubne skutki zażywania narkotyków. Nie jest to łatwe, bo mówimy o sobie i swoich przeżyciach, jednak zależy nam na tym, by przed zgubnym nałogiem przestrzec innych. Przedstawieniem prosimy o chwilę refleksji i wierzymy, że nasze przesłanie dociera do młodych" - zaznacza Monika.

Teatr wystąpił w ramach rekolekcji Duszpasterstwa Akademickiego Rotunda, działającego przy parafii Matki Bożej Saletyńskiej w Rzeszowie.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.