Świeża krew: Chrześcijańskie Granie po raz drugi!

Warszawa: Arkadio, Love Story, Strona B i Antonina Krzysztoń wystąpią na drugiej edycji świetnego warszawskiego festiwalu Chrześcijańskie Granie.

Na imprezę, która odbędzie się w dniach 9-11 i 25 listopada w Dobrym Miejscu (Dewajtis 3) zapraszają Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce, Chrześcijańskie Granie, Mikael i Fundacja Dobrych Mediów.

Festival promuje najciekawsze projekty muzyczne, jakie pojawiły się w ostatnim czasie.

Pierwszym elementem programu będzie Mazowiecki Przegląd Piosenki Chrześcijańskiej w Dobrym Miejscu w dniach 9 -10 listopada br. Na przesłuchania konkursowe organizatorzy zapraszają zespoły muzyczne, chóry i schole parafialne. Najlepszym wykonawcom Jury przyzna nagrody i wyróżnienia. Przesłuchania odbędą się w godz. 10-15.

Drugim elementem Festivalu będzie Koncert galowy ,,Złote Krążki" 10 listopada o godz. 18:00. Podczas koncertu Chrześcijańskie Granie i Dobre Miejsce przyzna nagrody zespołom: Love Story (za najlepiej sprzedającąsię płytę w sklepie Chrześcijańskie Granie), Arkadio (pierwsze miejsce w plebiscycie Płyta roku 2011 sklepu Chrześcijańskie Granie), Strona B (debiut roku 2012, nagroda publiczności i jury koncertu). Zostanie przyznana też specjalna nagroda portalu GOSPEL BOX. Nominacje otrzymali: Luxtorpeda, Arkadio, Mate.O, koncert „Jednego Serca, Jednego Ducha”, Ks. Jakub Bartczak i Monika Kuszyńska.

Bilety na koncert galowy w cenie 30 zł można nabyć w sklepie Chrześcijańskie Granie, przy ul Dewajtis 3 oraz na www.chrzescijanskiegranie.pl

Trzecim elementem Festivalu będzie Niedziela Uwielbienia (11 listopada). Rozpocznie się o godz. 17:00 projekcją filmu „Ja Jestem". Usłyszeć będzie można również świadectwo Macieja Bodasińskiego współtwórcy dokumentu. O 19:00 organizatorzy zapraszają na Mszę św. w kaplicy Dobrego Miejsca i modlitwę za polską młodzież z okazji Dnia Niepodległości. Po Eucharystii – Uwielbienie.

Ostatnim punktem Festivalu będzie koncert Antoniny Krzysztoń (25.11 o godz. 18:00).

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama