Bartosiewicz urodzinową gwiazdą

Edyta Bartosiewicz będzie gwiazdą Urodzin Parku Śląskiego (Śląskie), które w tym roku potrwają trzy dni - poinformowało biuro prasowe parku. Jedną z atrakcji będzie także uruchomienie nowej kolejki napowietrznej "Elka".

Tegoroczne święto potrwa od 21 do 23 czerwca. Gwiazdą wieczoru 21 czerwca będzie Edyta Bartosiewicz. Koncert odbędzie się na Polach Marsowych.

emimusicpoland Edyta Bartosiewicz - Witaj w moim świecie

Wystąpią także Kuba Badach oraz siostry Paulina i Natalia Przybysz, wokalistki grupy Sistars.

Jak poinformowało biuro prasowe Parku Śląskiego, Paulina i Natalia Przybysz wezmą również udział w promującym zdrowy i ekologiczny styl życia Slow Festiwalu (22 czerwca).

Jedną z atrakcji drugiego dnia imprezy będzie uruchomienie nowej napowietrznej kolejki linowej "Elka", która została zlikwidowana kilka lat temu z powodu złego stanu technicznego. Pasażerowie będą mogli znowu podziwiać tereny parku, tym razem korzystając z 15 gondoli i 30 kanap czteroosobowych. Wartość realizowanej obecnie inwestycji to ok. 30 mln zł.

Trzeciego dnia parkowych urodzin odbędzie się m.in. wielkie grillowanie na Dużej Łące.

Park Śląski, dawniej Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku, położony jest na styku Katowic, Chorzowa i Siemianowic Śląskich; to jeden z największych parków miejskich w Polsce, ma 640 ha powierzchni. Tegoroczne urodziny odbędą się po raz 63.

 

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama