Dziewczyna z lilią

Michel Gondry - nagrodzony Oscarem reżyser "Zakochanego bez pamięci" z Kate Winslet i Jimem Carrey’em w rolach głównych – powraca w szczytowej formie!

Jego najnowsza produkcja to magiczne love story z plejadą największych francuskich gwiazd. W słynnej „Amelii” (Audrey Tautou) zakocha się przystojny łamacz serc z „Hwartbreakera” (Romain Duris), a towarzyszyć im będzie gwiazda „Nietykalnych” (Omar Sy).

Colin - młody i bogaty wynalazca - ma praktycznie wszystko, czego zapragnie, z wyjątkiem miłości. Za sprawą przyjaciół poznaje piękną Chloe. Wzajemna fascynacja od pierwszego wejrzenia szybko przeradza się w miłość na całe życie. Po wymarzonym ślubie udają się w podróż.

Po powrocie Chloe zapada na bardzo rzadką chorobę – w jej płucach zaczyna rozwijać się lilia wodna. Colin postanawia sięgnąć po bardzo niekonwencjonalne metody kuracji. Zrobi wszystko, aby uratować ukochaną.

Nowy, lekko surrealistyczny film Gondry’ego to ekranizacja międzynarodowego bestsellera „Piana dni” autorstwa Borisa Viana – francuskiego pisarza słynącego z niezwykłej wyobraźni i nieprzeciętnego poczucia humoru.

KinoSwiatPL DZIEWCZYNA Z LILIĄ - oficjalny polski zwiastun (HD, 1080p)

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| FILM, KINO, KULTURA

Komentowanie dostępne jest tylko dla .