Piękna miłość do Jezusa

Rozważania nie tylko dla księży.

Wydawnictwo WAM   Wydawnictwo WAM Nagranie to zapis rekolekcji dla księży wygłoszonych przez Józefa Augustyna SJ w ubiegłym roku w Konstancinie-Jeziornie.

Autor, odwołując się do swojego kapłańskiego życia oraz pracy duszpasterskiej, dzieli się troską o jakość życia duchownych i ich posługi.

W centrum rozważań jest myśl, iż poziom posługi księży zależy najpierw od szukania intymnej więzi z Jezusem, troski o czystość serca oraz hojności w modlitwie.

Rozważania, choć wygłoszone dla osób duchownych, nie są przeznaczone jedynie dla nich.

Klimat ludzki i duchowy, jaki panuje w duszpasterstwie, zależy także w znacznym stopniu od postawy wiernych wobec księży. Właśnie dlatego rozważań z pożytkiem mogą wysłuchać także wierni świeccy.

***

Mieliśmy dla Państwa 3 pyty z konferencją "Piękna miłość do Jezusa". Do każdej z nich dołączyliśmy też gadżety - w tym koszulki - portalu Wiara.pl. Zadanie konkursowe było następujące: prosiliśmy przesłać nam inspirujący lub ważny dla Państwa biblijny cytat, w którym pojawia się słowo "miłość". Nagrody otrzymują:

Magda Pietruczuk z Gdańska, Danuta Szelejewska z Katowic oraz Teresa Zając z Konstantynowa Łódzkiego

Gratulujemy, komplety prześlemy pocztą.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.