Dobre czasy

To się nazywa powrót!

Los Angeles, 1966 r., z ogłoszenia w gazecie paru chłopaków zgłasza się do telewizyjnego show. Z czasem powstaje kapela, przed którą publikę rozgrzewa sam Jimi Hendrix. Szybko jednak się rozpada.

The Monkees – nazwę pamiętają może ci starsi fani rockowego grania. Młodsi… na pewno znają ich wielki przebój „I’m a Believer”, choć w nieco innym wykonaniu – z kreskówki o Shreku.

Po 50 latach trzy czwarte pierwszego składu skrzyknęło się, żeby nagrać płytę „Good Times”. Na szczęście obyło się bez odcinania kuponów w postaci kolejnej składanki „the best of”.

Przeważają nowe kompozycje. Ale wszystko brzmi tak, jak przed epoką komputerów.

*

The Monkees "Good Times". Warner Music, 2016 r.

The Monkees The Monkees - Me & Magdalena [Official Audio Video]

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.