Piosenki z zaproszeniem

Przesłanie o Bożej miłości, ludzkim grzechu i odkupieniu.

Jeżeli słuchasz tej płyty, możesz mieć pewność, że to, co usłyszysz, jest słowem Boga zawartym w Biblii – słyszymy w intro do krążka „Serce z ciała” zespołu Matula, związanego z Saletyńską Szkołą Nowej Ewangelizacji.

Teksty Matuli nie są jednak dosłownymi cytatami z Pisma Świętego, lecz raczej ich parafrazami. W prostych słowach i w oprawie muzycznej dość typowej dla nurtu pieśni wielbienia członkowie zespołu starają się przekazać przesłanie o Bożej miłości, ludzkim grzechu i odkupieniu.

A przede wszystkim zachęcić do oddania życia Jezusowi, w czym pomóc ma pomysłowo wykonana okładka z zawartym w środku zapieczętowanym zaproszeniem.

*

Matula SERCE Z CIAŁA. PS Tax, 2017 r.

Matula On tu jest - MATULA [animacja]

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| KULTURA, MUZYKA

Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Autopromocja