Przebaczenie to styl życia

Jako chrześcijanie musimy się go nauczyć - twierdzi Marcin Zieliński.

Na kartach Ewangelii Jezus wielokrotnie zachęca nas do przebaczania. Marcin Zieliński, znany charyzmatyk, w swej konferencji pokazuje, jak ważny jest to element życia duchowego.

Tytuł nawiązuje do pytania św. Piotra o to, ile razy mamy przebaczać. Choć przebaczenie często jest trudne, to zawsze przynosi dobre owoce.

Według Marcina przebaczenie to styl życia, którego jako chrześcijanie musimy się nauczyć. Mamy przebaczać wszystko i wszystkim, co oczywiście nie oznacza zapomnienia czy natychmiastowej zmiany emocji. Przebaczenie jest procesem i przede wszystkim stanowi dla nas uwolnienie od gniewu, a czasem nienawiści.

W konferencji charyzmatyk porusza także istotną kwestię mocy, jaką ma słowo. Przypomina, jakie znaczenie mają błogosławieństwo i przekleństwo.

W głoszonych konferencjach Zieliński pokazuje, jak wielkie rzeczy Bóg robi z tymi, którzy postanawiają radykalnie pójść za Nim. To od nas zależy, czy wybierzemy błogosławieństwo, czy przekleństwo!

 

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.