Komentarze 2
 • JAWA25
  11.07.2017 15:55
  "w jaki sposób Jezus formował uczniów" a bardziej po polsku nie można ? "nasłuchiwanie Jego głosu, szukanie natchnień i łapanie Go na gorącym uczynku to jest to, co najbardziej pasjonuje mnie w mojej pracy" pomijając dziwaczne słownictwo ("łapać na gorącym uczynku" ?!) to co artykuł przekazuje?
  • db
   11.07.2017 16:14
   dla mnie to, żeby sie nie zamykać w murach Kościoła wyłącznie i tam być jak wierzący i praktykujący ale wyjść do innych żebyśmy nieśli Jezusa innym z Jego mocą i że spełnia obietnicę, że pośle Ducha św który nas będzie umacniał, prowadził etc.. To mówił też papież Franciszek żeby wyjść na peryferia. Może spróbuj jeszcze raz przeczytać i samemu/samej dojść do wniosków.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Więcej nowości