Fantastycznie w Lublinie

Jedna z największych imprez w kraju związanych z fantastyką rusza dziś w Lublinie.

Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki „Falkon” to wydarzenie, które obejmuje wiele dziedzin sztuki i rozrywki: literaturę, film, sztuki plastyczne i gry. Na uczestników czekają spotkania autorskie, panele dyskusyjne i możliwość rywalizacji – zarówno w grach terenowych, jak i planszowych czy komputerowych.

Wśród gości tegorocznego „Falkonu” znajdą się m.in. Peter Watts, Jakub Ćwiek i Andrzej Pilipiuk. Zostanie również wręczona Nagroda Literacka im. Jerzego Żuławskiego. Impreza potrwa do 13 listopada. Szczegóły programu można znaleźć na stronie: www.falkon.co.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Autopromocja