Te filmy trzeba zobaczyć!

"The Human Experience" i "Child31", wyprodukowane przez katolicką wytwórnię "Grassroots Films" to obrazy wyjątkowe. I oba stają po stronie godności i ludzkiego życia.

"Chld31" to najnowszy dokument wyprodukowany przez twórców trzydziestokrotnie nagrodzonego "The Human Experience". Przedstawia działania organizacji Mary's Meals', docierającej z pomocą żywnościową do dzieci z najuboższych zakątków świata.

GrassrootsFilms CHILD 31 - OFFICIAL TEASER
Polska premiera "Child31" odbędzie się 15 października 2012 w Warszawie w ramach Warsaw Film Festival w Kinotece Złote Tarasy.

Wizyta chłopaków z "Grassroots Films" w Polsce, będzie też okazją do kolejnych pokazów "The Human Experience" podczas których widzowie będą mieli możliwość spotkania z twórcami.

GrassrootsFilms The Human Experience - Official Trailer - GrassrootsFilms.com
"The Human Experience" to historia braci, którzy po ciężkich doświadczeniach życiowych zaczynają  poszukiwać „czegoś więcej”, niż pieniędzy i kariery. Wyruszając w podróż, która na zawsze odmieni ich  życie, rozpoczynają poszukiwania odpowiedzi na podstawowe pytanie dotyczące każdego młodego człowieka: „Po co żyję?”. Bohaterowie najpierw znajdą się w środowisku bezdomnych w Nowym Jorku. Następnie ruszą do Peru i Afryki, gdzie będą pracować z chorymi na AIDS i z dziećmi ulicy.

Pokazy "The Human Experience" odbędą się 21 października 2012 w Warszawie w Katolickim Centrum Kultury "Dobre Miejsce", przy ul. Dewajtis 3, o godz. 18:00, oraz 8 listopada we Wrocławiu, w kinie Helios Nowe Horyzonty, o godz. 20.00

"Te filmy mają pokazać że życie ludzkie to dar i nie wolno nam go zmarnować" przekonują twórcy.

Zobacz też: www.thehumanexperience.pl; www.whoischild31.com oraz www.grassrootsfilms.com

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama